ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАЛІКІВ І ПМК

(осінній семестр 2019/2020 н.р.)

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Українська мова за професійним спрямуванням

 

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

17.01.2020

1

Грищенко О.В.

17.01.2020

2

Грищенко О.В.

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

13.01.2020

1

Поцулко О.А.

13.01.2020

2

Поцулко О.А.

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Історія України та української культури

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

16.01.2020

1

Поцулко О.А.

16.01.2020

2

Поцулко О.А.

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

17.01.2020

1

Самойленко О.В.

17.01.2020

2

Самойленко О.В.

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

10.01.2020

1

Самойленко О.В.

10.01.2020

2

Самойленко О.В.

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс, м/с)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

09.01.2020

1

Корнєєва О.М.

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс, м/с)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

29.11.2019

1

Аветісова І.С.

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

24.12.2019

1

Шундель Т.О.

24.12.2019

2

Шундель Т.О.

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

21.10.2019

1

Шевченко О.П.

21.10.2019

2

Шевченко О.П.

22.10.2019

3

Бурковська О.Й.

 

 

 Медичний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

13.01.2020

1

Бурковська О.Й.

13.01.2020

2

Бурковська О.Й.

15.01.2020

3

Бурковська О.Й.

15.01.2020

4

Бурковська О.Й.

16.01.2020

5

Корнєєва О.М.

 

Медичний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

15.01.2020

1

Корнєєва О.М.

15.01.2020

2

Самойленко О.В.

13.01.2020

3

Корнєєва О.М.

13.01.2020

4

Самойленко О.В.

14.01.2020

5

Самойленко О.В.

 

Медичний факультет (І курс)

Історія України та української культури

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

17.01.2020

1

Поцулко О.А.

17.01.2020

2

Поцулко О.А.

15.01.2020

3

Поцулко О.А.

15.01.2020

4

Поцулко О.А.

14.01.2020

5

Поцулко О.А.

 

Медичний факультет (І курс)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

14.01.2020

1

Поцулко О.А.

14.01.2020

2

Поцулко О.А.

16.01.2020

3

Поцулко О.А.

16.01.2020

4

Поцулко О.А.

13.01.2020

5

Поцулко О.А.

 

Медичний факультет (ІІ курс, м/с)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

16.01.2020

1

Аветісова І.С.

16.01.2020

2

Аветісова І.С.

10.01.2020

3

Бурковська О.Й.

10.01.2020

4

Бурковська О.Й.

 

Медичний факультет (ІІ курс, м/с)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

13.01.2020

1

Самойленко О.В.

13.01.2020

2

Корнєєва О.М.

17.01.2020

3

Самойленко О.В.

17.01.2020

4

Корнєєва О.М.

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

10.01.2020

1

Шевченко О.П.

10.01.2020

2

Бурковська О.Й.

09.01.2020

3

Шундель Т.О.

09.01.2020

4

Шевченко О.П.

08.01.2020

5

Самойленко О.В.

08.01.2020

6

Шевченко О.П.

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

08.01.2020

1

Поцулко О.А.

08.01.2020

2

Поцулко О.А.

23.12.2019

3

Поцулко О.А.

23.12.2019

4

Поцулко О.А.

10.01.2020

5

Поцулко О.А.

10.01.2020

6

Поцулко О.А.

 

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Українознавство

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

06.12.2019

1

Грищенко О.В.

06.12.2019

2

Грищенко О.В.

20.12.2019

3

Грищенко О.В.

20.12.2019

4

Грищенко О.В.

28.12.2019

5

Грищенко О.В.

28.12.2019

6

Грищенко О.В.

 

Медичний факультет (ІІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

15.01.2020

1

Шундель Т.О.

15.01.2020

2

Шундель Т.О.

16.01.2020

3

Шундель Т.О.

16.01.2020

4

Шундель Т.О.

17.01.2020

5

Шундель Т.О.

17.01.2020

6

Шундель Т.О.

16.12.2019

7

Шундель Т.О.

16.12.2019

8

Шундель Т.О.

 

Медичний факультет (ІІІ курс, м/с)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

15.01.2020

1

Аветісова І.С.

15.01.2020

2

Аветісова І.С.

16.01.2020

3

Шевченко О.П.

16.01.2020

4

Самойленко О.В.

15.01.2020

5

Корнєєва О.М.

15.01.2020

6

Бурковська О.Й.

 

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

17.01.2020

1

Корнєєва О.М.

17.01.2020

2

Корнєєва О.М.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

15.01.2020

1

Аветісова І.С.

15.01.2020

2

Шевченко О.П.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Психологія спілкування

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

11.12.2019

1

Ящишина Ю.М.

11.12.2019

2

Ящишина Ю.М.

 

Фармацевтичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

08.01.2020

1

Аветісова І.С.

08.01.2020

2

Аветісова І.С.

 

Фармацевтичний факультет (ІІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

 

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

17.01.2020

1

Шевченко О.П.