ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАЛІКІВ І ПК

(осінній семестр 2018/2019 н.р.)

 

Медичний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

19.11

1

Самойленко О.В.

19.11

2

Корнєєва О.М.

22.11

3

Самойленко О.В.

22.11

4

Корнєєва О.М.

23.11

5

Самойленко О.В.

23.11

6

Корнєєва О.М.

 

Медичний факультет (ІІ курс, м/с)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

22.12

1

Самойленко О.В.

22.12

2

Корнєєва О.М.

18.12

3

Самойленко О.В.

18.12

4

Корнєєва О.М.

19.12

5

Самойленко О.В.

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

22.12

1

Умеренкова С.В.

22.12

2

Умеренкова С.В.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

29.11

1

Умеренкова С.В.

29.11

2

Умеренкова С.В.

22.12

3

Корнєєва О.М.

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Латинська мова

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

13.11

1

Самойленко О.В.

13.11

2

Самойленко О.В.

 

 

Медичний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

14.12

1

Авєтісова І.С.

14.12

2

Бурковська О.Й.

13.12

3

Авєтісова І.С.

13.12

4

Бурковська О.Й.

03.12

5

Авєтісова І.С.

03.12

6

Бурковська О.Й.

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

21.12

1

Авєтісова І.С.

21.12

2

Бурковська О.Й.

14.12

3

Авєтісова І.С.

14.12

4

Шундель Т.О.

20.12

5

Авєтісова І.С.

20.12

6

Шундель Т.О.

18.12

7

Корнєєва О.М.

18.12

8

Авєтісова І.С.

 

Медичний факультет (ІІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

27.11

1

Самойленко О.В.

27.11

2

Шевченко О.П.

29.11

3

Шундель Т.О.

29.11

4

Самойленко О.В.

04.12

5

Самойленко О.В.

04.12

6

Шевченко О.П.

06.12

7

Шевченко О.П.

06.12

8

Самойленко О.В.

22.12

9

Шундель Т.О.

22.12

10

Шевченко О.П.

28.11

11

Шундель Т.О.

28.11

12

Самойленко О.В.

07.12

13

Шундель Т.О.

07.12

14

Корнєєва О.М.

15.12

15

Корнєєва О.М.

 

Медичний факультет (ІІІ курс, м/с)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

12.12

1

Шундель Т.О.

12.12

2

Шевченко О.П.

10.12

3

Шундель Т.О.

10.12

4

Шевченко О.П.

19.12

5

Шундель Т.О.

19.12

6

Шевченко О.П.

14.12

7

Корнєєва О.М.

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

21.12

1

Бурковська О.Й.

21.12

2

Бурковська О.Й.

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

14.12

1

Бурковська О.Й.

14.12

2

Бурковська О.Й.

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

31.10

1

Шундель Т.О.

31.10

2

Шевченко О.П.

05.11

3

Шевченко О.П.

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс, м/с)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

21.12

1

Шевченко О.П.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

14.12

1

Умеренкова С.В.

14.12

2

Умеренкова С.В.

17.12

3

Умеренкова С.В.

Фармацевтичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

14.12

1

Умеренкова С.В.

 

Медичний факультет (І курс)

Українська мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

13.12

1

Грищенко О.В.

13.12

2

Грищенко О.В.

07.12

3

Грищенко О.В.

07.12

4

Грищенко О.В.

05.12

5

Грищенко О.В.

05.12

6

Грищенко О.В.

 

Медичний факультет (ІІ курс, м/с)

Українська мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

14.12

1

Грищенко О.В.

14.12

2

Грищенко О.В.

10.12

3

Грищенко О.В.

10.12

4

Грищенко О.В.

11.12

5

Грищенко О.В.

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Українська мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

23.11

1

Грищенко О.В.

23.11

2

Грищенко О.В.

 

Медичний факультет (І курс)

Історія України та української культури

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

12.12

1

Поцулко О.А.

12.12

2

Поцулко О.А.

22.12

3

Поцулко О.А.

22.12

4

Поцулко О.А.

17.12

5

Поцулко О.А.

17.12

6

Поцулко О.А.

 

 

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Історія України та української культури

Дата проведення ПК

Номер групи

Викладач

11.12

1

Поцулко О.А.

11.12

2

Поцулко О.А.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Історія України та української культури

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

13.12

1

Поцулко О.А.

13.12

2

Поцулко О.А.

14.12

3

Поцулко О.А.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

21.12

1

Поцулко О.А.

21.12

2

Поцулко О.А.

19.12

3

Давидов П.Г.

 

Фармацевтичний факультет (ІІ курс, заочне відділення)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

15.11

1

Давидов П.Г.

16.11

2

Давидов П.Г.

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Основи педагогіки     

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

28.11

1

Ящишина Ю.М.

28.11

2

Ящишина Ю.М.

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Психологія спілкування     

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

14.11

1

Ящишина Ю.М.

14.11

2

Ящишина Ю.М.

 

 

Медичний факультет (ІV курс, м/с)

Медичне право України

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

21.12

1

Давидов П.Г.

21.12

2

Давидов П.Г.

13.09

3

Давидов П.Г.

13.09

4

Давидов П.Г.

04.12

5

Давидов П.Г.

04.12

6

Давидов П.Г.

16.11

7

Давидов П.Г.

16.11

8

Давидов П.Г.

19.09

9

Давидов П.Г.

19.09

10

Давидов П.Г.