ВНУТРІШНЬОКАФЕДРАЛЬНИЙ РОЗКЛАД

(весняний семестр 2017/2018 н.р.)

 

Медичний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

15.01. – 24.01

1

Самойленко О.В.

15.01. – 24.01

2

Корнєєва О.М.

26.01. – 06.02

9

Самойленко О.В.

26.01. – 06.02

10

Корнєєва О.М.

12.02. – 21.02

5

Самойленко О.В.

12.02. – 21.02

6

Корнєєва О.М.

22.02. – 05.03

3

Самойленко О.В.

22.02. – 05.03

4

Самойленко О.В.

14.03. – 30.03

7

Самойленко О.В.

14.03. – 30.03

8

Самойленко О.В.

 

Українська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

02.02. – 09.02

5

Грищенко О.В.

02.02. – 09.02

6

Грищенко О.В.

05.04. – 13.04

1

Грищенко О.В.

05.04. – 13.04

2

Грищенко О.В.

23.04. – 30.04

3

Грищенко О.В.

23.04. – 30.04

4

Грищенко О.В.

14.05. – 21.05

9

Грищенко О.В.

14.05. – 21.05

10

Грищенко О.В.

25.05. – 40.06

7

Грищенко О.В.

25.05. – 40.06

8

Грищенко О.В.

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

15.01. – 24.01

11

Шундель Т.О.

15.01. – 24.01

12

Шундель Т.О.

05.02. – 14.02

1

Шундель Т.О.

05.02. – 14.02

2

Шундель Т.О.

02.02. – 13.02

15

Авєтісова І.С.

02.02. – 13.02

16

Авєтісова І.С.

23.02. – 06.03

17

Шундель Т.О.

23.02. – 06.03

18

Шундель Т.О.

02.03. – 14.03

7

Радзієвська О.В.

02.03. – 14.03

8

Авєтісова І.С.

26.03. – 04.04

9

Шундель Т.О.

26.03. – 04.04

10

Шундель Т.О.

10.04. – 19.04

5

Шундель Т.О.

10.04. – 19.04

6

Авєтісова І.С.

21.05. – 30.05

3

Радзієвська О.В.

21.05. – 30.05

4

Шундель Т.О.

06.06. – 15.06

13

Самойленко О.В.

06.06. – 15.06

14

Корнєєва О.М.

 

Деонтологія в медицині

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

30.01. – 02.02

17

Алексейчук І.С.

30.01. – 02.02

18

Алексейчук І.С.

14.02. – 19.02

15

Алексейчук І.С.

14.02. – 19.02

16

Алексейчук І.С.

01.03. – 06.03

13

Давидов П.Г.

01.03. – 06.03

14

Давидов П.Г.

15.03. – 27.03

1

Алексейчук І.С.

15.03. – 27.03

2

Алексейчук І.С.

03.04. – 06.04

5

Алексейчук І.С.

03.04. – 06.04

6

Алексейчук І.С.

13.04. – 18.04

11

Алексейчук І.С.

13.04. – 18.04

12

Алексейчук І.С.

23.04. – 26.04

9

Алексейчук І.С.

23.04. – 26.04

10

Алексейчук І.С.

14.05. – 17.05

3

Алексейчук І.С.

14.05. – 17.05

4

Алексейчук І.С.

22.05. – 25.05

7

Алексейчук І.С.

22.05. – 25.05

8

Алексейчук І.С.

 

 

Медичний факультет (ІІІ курс, м/с)

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

15.01. – 08.06

1

Самойленко О.В.

15.01. – 08.06

2

Корнєєва О.М.

15.01. – 08.06

3

Шундель Т.О.

15.01. – 08.06

4

Радзієвська О.В.

15.01. – 08.06

5

Авєтісова І.С.

15.01. – 08.06

6

Радзієвська О.В.

15.01. – 08.06

7

Авєтісова І.С.

15.01. – 08.06

8

Радзієвська О.В.

15.01. – 08.06

9

Умеренкова С.В.

15.01. – 08.06

10

Корнєєва О.М.

15.01. – 08.06

11

Авєтісова І.С.

15.01. – 08.06

12

Умеренкова С.В.

15.01. – 08.06

13

Шундель Т.О.

15.01. – 08.06

14

Гладишева О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

30.03. – 10.04

1

Корнєєва О.М.

30.03. – 10.04

2

Корнєєва О.М.

 

Історія України та української культури

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

11.05. – 17.05

1

Поцулко О.А.

11.05. – 17.05

2

Поцулко О.А.

 

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

20.04. – 27.04

1

Шевченко О.П.

20.04. – 27.04

2

Гладишева О.В.

 

Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

15.01. – 23.01

1

Давидов П.Г.

15.01. – 23.01

2

Давидов П.Г.

 

Основи психології. Основи педагогіки

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

30.04. – 10.05

1

Ящишина Ю.М.

30.04. – 10.05

2

Ящишина Ю.М.

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс)

Деонтологія в медицині

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

28.02. – 06.03

3

Алексейчук І.С.

28.02. – 06.03

4

Алексейчук І.С.

26.03 – 30.03

1

Алексейчук І.С.

26.03 – 30.03

2

Алексейчук І.С.

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс)

Медичне правознавство

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

22.01. – 23.01

3 – 4

Давидов П.Г.

27.02. – 28.02

5 – 6

Давидов П.Г.

11.06 – 12.06

1 – 2

Давидов П.Г.

 

Етичні проблеми в медицині

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

25.05. – 29.05

5

Алексейчук І.С.

25.05. – 29.05

6

Алексейчук І.С.

05.06. – 07.06

3

Алексейчук І.С.

05.06. – 07.06

4

Алексейчук І.С.

13.06. – 15.06

1

Алексейчук І.С.

13.06. – 15.06

2

Алексейчук І.С.

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс, м/с)

Медичне право України

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

24.01. – 25.01

1

Давидов П.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

12.02. – 19.02

1

Корнєєва О.М.

 

Історія України та української культури

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

24.05. – 01.06

1

Поцулко О.А.

 

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

20.02. – 26.02

1

Бодик Л.А.

 

Психологія спілкування

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

10.05. – 23.05

1

Ящишина Ю.М.

 

Фармацевтичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.03. – 12.03

1

Шевченко О.П.