Медичний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 11.09

1

Самойленко О.В.

01.09. – 11.09

2

Корнєєва О.М.

11.09. – 19.09

9

Умеренкова С.В.

11.09. – 19.09

10

Умеренкова С.В.

29.09. – 09.10

7

Умеренкова С.В.

29.09. – 09.10

8

Умеренкова С.В.

24.10. – 01.11

3

Умеренкова С.В.

24.10. – 01.11

4

Умеренкова С.В.

05.12. – 13.12

5

Самойленко О.В.

05.12. – 13.12

6

Корнєєва О.М.

 

Історія України та української культури

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

14.09. – 29.09

3 – 4

Поцулко О.А.

11.10. – 27.10

5 – 6

Поцулко О.А.

01.11. – 16.11

1 – 2

Поцулко О.А.

15.11. – 30.11

7 – 8

Поцулко О.А.

06.12. – 21.12 

9 – 10

Поцулко О.А.

 

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 15.09

7

Бодик Л.А.

01.09. – 15.09

8

Бодик Л.А.

03.10. – 18.10

1

Шундель Т.О.

03.10. – 18.10

2

Шундель Т.О.

18.10. – 01.11

9

Авєтісова І.С.

18.10. – 01.11

10

Авєтісова І.С.

20.11. – 04.12

5

Авєтісова І.С.

20.11. – 04.12

6

Авєтісова І.С.

07.12. – 21.12

3

Корнєєва О.М.

07.12. – 21.12

4

Самойленко О.В.

 

 

 

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 08.09

5

Умеренкова С.В.

01.09. – 08.09

6

Умеренкова С.В.

11.09. – 18.09

3

Радзієвська О.В.

11.09. – 18.09

4

Самойленко О.В.

13.09. – 20.09

17

Шундель Т.О.

13.09. – 20.09

18

Шундель Т.О.

26.09. – 03.10

11

Шундель Т.О.

26.09. – 03.10

12

Шундель Т.О.

17.10. – 24.10

15

Умеренкова С.В.

17.10. – 24.10

16

Умеренкова С.В.

27.10. – 03.11

1

Шундель Т.О.

27.10. – 03.11

2

Шундель Т.О.

17.11. – 24.11

9

Шундель Т.О.

17.11. – 24.11

10

Шундель Т.О.

30.11. – 07.12

13

Шундель Т.О.

30.11. – 07.12

14

Шундель Т.О.

14.12. – 21.12

7

Радзієвська О.В.

14.12. – 21.12

8

Авєтісова І.С.

 

Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 12.09

17 

Поцулко О.А.

01.09. – 12.09

18

Поцулко О.А.

18.09. – 27.09

1

Давидов П.Г.

18.09. – 27.09

2

Давидов П.Г.

19.09. – 28.09

5

Ємельяненко Г.Д.

19.09. – 28.09

6

Ємельяненко Г.Д.

06.10. – 18.10

13

Давидов П.Г.

06.10. – 18.10

14

Давидов П.Г.

25.10. – 03.11

15

Поцулко О.А.

25.10. – 03.11

16

Поцулко О.А.

01.11. – 10.11

7

Ємельяненко Г.Д.

01.11. – 10.11

8

Ємельяненко Г.Д.

07.11. – 16.11

3

Давидов П.Г.

07.11. – 16.11

4

Давидов П.Г.

27.11. – 06.12

9

Поцулко О.А.

27.11. – 06.12

10

Поцулко О.А.

27.11. – 06.12

11

Ємельяненко Г.Д.

27.11. – 06.12

12

Давидов П.Г.

Медичний факультет (ІІ курс, м/с)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 14.09

1

Самойленко О.В.

01.09. – 14.09

2

Корнєєва О.М.

19.09. – 02.10

3

Самойленко О.В.

19.09. – 02.10

4

Самойленко О.В.

05.10. – 19.10

7

Самойленко О.В.

05.10. – 19.10

8

Корнєєва О.М.

25.10. – 07.11

5

Самойленко О.В.

25.10. – 07.11

6

Корнєєва О.М.

 

 

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 21.12

1

Шундель Т.О.

01.09. – 21.12

2

Радзієвська О.В.

01.09. – 21.12

3

Авєтісова І.С.

01.09. – 21.12

4

Умеренкова С.В.

01.09. – 21.12

5

Самойленко О.В.

01.09. – 21.12

6

Корнєєва О.М.

01.09. – 21.12

7

Авєтісова І.С.

01.09. – 21.12

8

Бодик Л.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

22.09. – 28.09

1

Корнєєва О.М.

22.09. – 28.09

2

Корнєєва О.М.

 

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

27.10. – 09.11

1

Шевченко О.П.

27.10. – 09.11

2

Гладишева О.В.

 

Українська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 07.09

1

Грищенко О.В.

01.09. – 07.09

2

Грищенко О.В.

 

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс, м/с)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

13.09. – 22.09

1

Корнєєва О.М.

 

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 21.12

1

Шевченко О.П.

 

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс, м/с)

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

01.09. – 21.12

1

Шевченко О.П.

01.09. – 21.12

2

Гладишева О.В.

 

 

 

 

 

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

30.09. – 09.10

1

Корнєєва О.М.

 

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

24.11. – 30.11

1

Шевченко О.П.

 

Українська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

10.10. – 18.10

1

Грищенко О.В.

 

Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

20.09. – 29.09

1

Поцулко О.А.