ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАЛІКІВ І ПМК

(осінній семестр 2017/2018 н.р.)

 

Медичний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

11.09

1

Самойленко О.В.

11.09

2

Корнєєва О.М.

01.11

3

Умеренкова С.В.

01.11

4

Умеренкова С.В.

13.12

5

Самойленко О.В.

13.12

6

Корнєєва О.М.

09.10

7

Умеренкова С.В.

09.10

8

Умеренкова С.В.

19.09

9

Умеренкова С.В.

19.09

10

Умеренкова С.В.

 

 

Медичний факультет (ІІ курс, м/с)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

14.09

1

Самойленко О.В.

14.09

2

Корнєєва О.М.

02.10

3

Самойленко О.В.

02.10

4

Самойленко О.В.

07.11

5

Самойленко О.В.

07.11

6

Корнєєва О.М.

19.10

7

Самойленко О.В.

19.10

8

Корнєєва О.М.

 

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

28.09

1

Корнєєва О.М.

28.09

2

Корнєєва О.М.

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс, м/с)

Латинська мова та медична термінологія

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

22.09

1

Корнєєва О.М.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

09.10

1

Корнєєва О.М.

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Латинська мова

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

18.11

1

Самойленко О.В.

14.11

2

Самойленко О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Медичний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

18.10

1

Шундель Т.О.

18.10

2

Шундель Т.О.

21.12

3

Корнєєва О.М.

21.12

4

Самойленко О.В.

04.12

5

Авєтісова І.С.

04.12

6

Авєтісова І.С.

15.09

7

Бодик Л.А.

15.09

8

Бодик Л.А.

01.11

9

Авєтісова І.С.

01.11

10

Авєтісова І.С.

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

03.11

1

Шундель Т.О.

03.11

2

Шундель Т.О.

18.09

3

Радзієвська О.В.

18.09

4

Самойленко О.В.

08.09

5

Умеренкова С.В.

08.09

6

Умеренкова С.В.

21.12

7

Радзієвська О.В.

21.12

8

Авєтісова І.С.

24.11

9

Шундель Т.О.

24.11

10

Шундель Т.О.

03.10

11

Шундель Т.О.

03.10

12

Шундель Т.О.

07.12

13

Шундель Т.О.

07.12

14

Шундель Т.О.

24.10

15

Умеренкова С.В.

24.10

16

Умеренкова С.В.

20.09

17

Шундель Т.О.

20.09

18

Шундель Т.О.

 

 

Медичний факультет (ІІ курс, м/с)

Іноземна мова

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

21.12

1

Шундель Т.О.

21.12

2

Радзієвська О.В.

21.12

3

Авєтісова І.С.

21.12

4

Умеренкова С.В.

21.12

5

Самойленко О.В.

21.12

6

Корнєєва О.М.

21.12

7

Авєтісова І.С.

21.12

8

Бодик Л.А.

 

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Іноземна мова

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

09.11

1

Шевченко О.П.

09.11

2

Гладишева О.В.

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс, м/с)

Іноземна мова

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

21.12

1

Шевченко О.П.

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс, м/с)

Іноземна мова

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

21.12

1

Шевченко О.П.

21.12

2

Гладишева О.В.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Іноземн мова

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

30.11

1

Шевченко О.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стоматологічний факультет (І курс)

Українська мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

07.09

1

Грищенко О.В.

07.09

2

Грищенко О.В.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Українська мова за професійним спрямуванням

Дата проведення ПМК

Номер групи

Викладач

18.10

1

Грищенко О.В.

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Українська мова за професійним спрямуванням

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

15.11

1

Грищенко О.В.

18.11

2

Грищенко О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Медичний факультет (І курс)

Історія України та української культури

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

16.11

1

Поцулко О.А.

16.11

2

Поцулко О.А.

29.09

3

Поцулко О.А.

29.09

4

Поцулко О.А.

27.10

5

Поцулко О.А.

27.10

6

Поцулко О.А.

30.11

7

Поцулко О.А.

30.11

8

Поцулко О.А.

21.12

9

Поцулко О.А.

21.12

10

Поцулко О.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Медичний факультет (ІІ курс)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

27.09

Давидов П.Г.

27.09

2

Давидов П.Г.

16.11

3

Давидов П.Г.

16.11

4

Давидов П.Г.

28.09

5

Ємельяненко Г.Д.

28.09

6

Ємельяненко Г.Д.

10.11

7

Ємельяненко Г.Д.

10.11

8

Ємельяненко Г.Д.

06.12

9

Поцулко О.А.

06.12

10

Поцулко О.А.

06.12

11

Ємельяненко Г.Д.

06.12

12

Давидов П.Г.

18.10

13

Давидов П.Г.

18.10

14

Давидов П.Г.

03.11

15

Поцулко О.А.

03.11

16

Поцулко О.А.

12.09

17

Поцулко О.А.

12.09

18

Поцулко О.А.

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

29.09

1

Поцулко О.А.

 

Фармацевтичний факультет (ІІ курс, заочне відділення)

Філософія

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

08.12

1

Давидов П.Г.

08.12

2

Давидов П.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Основи педагогіки    

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

24.11

1

Ящишина Ю.М.

25.11

2

Ящишина Ю.М.

 

Фармацевтичний факультет (І курс, заочне відділення)

Психологія спілкування    

Дата проведення заліку

Номер групи

Викладач

29.11

1

Ящишина Ю.М.

29.11

2

Ящишина Ю.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Історія України та української культури

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

07.06

1 – 2

Поцулко О.А.

16.06

3 – 4

Поцулко О.А.

 

Основи психології. Основи педагогіки

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

20.04

3 – 4

Алексейчук І.С.

16.06

1 – 2

Алексейчук І.С.

 

 

 

 

Стоматологічний факультет (ІІ курс)

Деонтологія в медицині

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

02.02

1 – 2

Алексейчук І.С.

 

Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

30.01

1 – 2

Давидов П.Г.

 

 

Стоматологічний факультет (ІІІ курс)

Етичні проблеми в медицині

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

16.06

1 – 2

Алексейчук І.С.

 

Медичне правознавство

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

08.06

1 – 2

Давидов П.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фармацевтичний факультет (І курс)

Латинська мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

03.04

1

Корнєєва О.М.

 

Іноземна мова

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

10.03

1

Шевченко О.П.

 

Історія України та української культури

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

30.05

1

Поцулко О.А.

 

Психологія спілкування

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

22.05

1

Алексейчук І.С.

 

 

Фармацевтичний факультет (ІІ курс)

Філософія

Дата проведення занять

Номер групи

Викладач

25.01

1

Давидов П.Г.