20.02.2018 р. на базі Донбаської національної академії будівництва і архітектури відбулась пізнавально-розважальна лінгвокраїнознавча гра «You think you know the USA and the UK», де взяли участь студенти 1-2 курсу медичного факультету у складі 7 учасників (Барков Я. О, Бєлан О. О., Гаврильченко А. К., Карпенко В. В., Михайлусов М. О., Смик Р. К., Яблонська К. А.) на чолі з викладачем іноземної мови Шундель Т. О. Гра проводилась з метою підвищення пізнавальної мотивації студентів до вивчення англійської мови та розвитку мовної компетенції. У рамках поетапної гри командам з різних навчальних закладів були запропоновані різноманітні завдання на знання реалій, історії, видатних місць та людей Великобританії та США. Наприкінці гри усім командам-учасникам були вручені грамоти за винахідливість, креативність, знання та кмітливість, а викладачам грамоти-подяки за підготовку студентів до участі у пізнавально-розважальній лінгвокраїнознавчій грі.